O firmie

Jesteśmy prężną Firmą posadzkarską istniejącą nieprzerwalnie od 2002 roku. Wykonujemy specjalistyczne posadzki przemysłowe na terenie całej Polski w obiektach wielkopowierzchniowych dla profesjonalnych inwestorów, współpracujemy także z Klientami indywidualnymi.

Na wszystkie prace udzielamy gwarancji jakości. Naszym celem jest nieustanny rozwój. Profesjonalny sprzęt i wyspecjalizowana kadra oraz doświadczenie firmy pozwalają na wykonanie do 5.000m2 posadzki w ciągu jednej doby.

MIXBET Posadzki Przemysłowe to wyjątkowo mobilne przedsiębiorstwo o zasięgu ogólnokrajowym. Pełny park maszynowy pozwala na jednoczesną obsługę kilku dużych obiektów, a bardzo dobra współpraca pomiędzy brygadami sprawia, że podejmujemy się wykonawstwa zlecenia każdej wielkości. Doświadczenia zdobywane przy realizacji każdego zlecenia przyczyniały się do doskonalenia naszego rzemiosła.

Wysoka jakość usług oraz krótkie terminy ich realizacji stały się wkrótce znakiem rozpoznawczym Mixbetu. Dzięki profesjonalnemu podejściu do zadań i sumiennej pracy, zyskaliśmy uznanie wielu czołowych firm budowlanych z terenu całej Polski, z którymi stale współpracujemy.Wysoki poziom wykonywanych przez nas prac gwarantuje również profesjonalny sprzęt. Dzisiaj śmiało można powiedzieć, że firma Mixbet dysponuje maszynami o najwyższym europejskim standardzie. To zaplecze techniczne oraz umiejętności wysoko wykwalifikowanej załogi ugruntowały pozycję przedsiębiorstwa jako niezależnego fachowca branży posadzkarskiej